NYÍLT NAPOK AZ ISKOLÁNKBAN

Szeretettel vártuk az idén is az érdeklődő szülőket, hogy betekintést nyerjenek mindennapi iskolai életünkbe! A nyílt napokon lehetőségük volt részt venni különféle órákon, és közvetlenül megfigyelni gyermeküket a tanítási idő alatt.
Nem csupán a gyerekeknek, hanem a szülőknek is különleges élmény volt lehetőséget kapni arra, hogy közösen részt vegyenek a tanítási órákon. A részvétel a szülők számára is értékes tapasztalatot nyújtott az iskolai életünkkel kapcsolatban.
Az ilyen alkalmak fontosak számunkra, mert lehetővé teszik a közös megértést és az együttműködést a szülők és az iskola között. Köszönjük mindenkinek, aki részt vett ezen a különleges eseményen, és reméljük, hogy mindannyian élvezték a közösen eltöltött időt!