Menü Bezárás

Osztályok, csoportok

1. osztály

Osztályfőnök: Zsilkáné Dancea Claudia

 

  1. Cekó Csenge
  2. Csécsei Dominik
  3. Hegedűs Léna
  4. Horváth Ármin Szabolcs
  5. Irhás Zselyke Marietta
  6. Janovics Patrik
  7. Janovics Viktória Viola
  8. Kozma Alesia Maria
  9. Lipták Hanna Éva
  10. Pajkó Nóra Dóra
  11. Pál Hanna Eszter
  12. Simon Boglárka
  13. Sipos Hanna
  14. Sztanojev Krisztián
  15. Veleciu Izabella
  16. Zámbori Csenge Nóra

 

2. osztály

 Osztályfőnök: Janosov Miklós

 

  1. Benedetti Mateo
  2. Bulz Annamaria
  3. Dani Emma Zoé
  4. Faragó Iván Szebasztián
  5. Gaudi Krisztián József
  6. Jenei Olivér
  7. Kelemen Boglárka Mária
  8. Kis Aranka
  9. Kovács Marcell
  10. Robotka Bertold Bence
  11. Szlovák Botond György
  12. Szűcs Péter László
  13. Zsilka Sára

 

3. osztály

Osztályfőnök: Mák Szidónia

 

  1. Asztalos Regina
  2. Asztalos Réka
  3. Bíró Endre György
  4. Daescu Daiana Elena
  5. Fári Csanád
  6. Fári Zétény
  7. Ikládi Dominik Benjámin
  8. Janovics Márk
  9. Morvai Zsófia
  10. Nima Kevin Zsolt
  11. Toronyi Ágnes Veronika

 

4. osztály

Osztályfőnök: Pelyváné Pilán Zsófia

 

  1. Bulz Filip Bogdan
  2. Csuzi Tamás Rafael
  3. Dámó Dávid
  4. Dreptate David Stefan
  5. Frankó Rebecca
  6. Gáspár Hanna Bella
  7. Ikládi Stefánia Napsugár
  8. Irhás Roland Attila
  9. Mazula Margaréta Emma
  10. Mós Imre Krisztián
  11. Pusztai Ádám Kristóf
  12. Sós Lilla
  13. Szlovák Csongor Szilveszter
  14. Varga Árpád Balázs
  15. Viczián Béla

 

5. osztály

Osztályfőnök: Besenyeiné Tompán Magdolna

 

  1. Bíró Liliána Renáta
  2. Borbás Csenge Petra
  3. Csomor Cosmina
  4. Dohányos Noémi Emma
  5. Gémes Gábor János
  6. Gaudi Annamária
  7. Horváth Vivian Sabine
  8. Ikládi Melánia Anita
  9. Iva Roberta Adriana
  10. Janovics Antal
  11. Janovics Richárd
  12. Kis Tamás
  13. Kis Virág Antónia
  14. Lénárdt Abigél Lujza
  15. Medve Emília
  16. Nima Dániel
  17. Olteanu Simon Lucian
  18. Simon Sára Júlia
  19. Sirkó Bence
  20. Tiponutiu Denis
  21. Szarka Dániel

 

6. osztály

Osztályfőnök: Dávid Albert

 

  1. Antal Alexandra
  2. Bulz Darius Cristian
  3. Dani Noel Dániel
  4. Dăescu Paul Florin
  5. Faragó Daniela
  6. Fejes Fanni Lenke
  7. Gaudi Attila József
  8. Kis Dániel
  9. Kovács Zsófia Anita
  10. Serac Dávid
  11. Simon Zsombor Botond
  12. Süketes László
  13. Stan Sebastian
  14. Szoboszlai Balázs
  15. Tóth Ádám

 

7. osztály

Osztályfőnök: Jegyinák Éva

 

  1. Apostol Luca András
  2. Băncile Karina Romina
  3. Bíró Bence
  4. Erdélyi György
  5. Grestyák Adrienn
  6. Kiss Levente Zsolt
  7. Kiss Orsolya
  8. Lakita Dániel
  9. Lenti Evelin Izabella
  10. Lenti Vanessza Vivien
  11. Mák Csenge
  12. Megyeri Regina
  13. Németh Roland
  14. Prágai Krisztina
  15. Szelezsán Bence
  16. Szűcs Melinda Krisztina

 

8. osztály

Osztályfőnök: Stan Ancuța Marcela

 

  1. Bunda Viktória
  2. Ikládi Pál Károly
  3. Kiss Dominik
  4. Lénárdt Olivér Márk
  5. Mester Alexandra Mónika
  6. Nemcsik Angelika
  7. Stan Aida
  8. Szlukovinyi Balázs
  9. Tóth Fanni
  10. Prágai Viktória