Menü Bezárás

MINDEN CSEPP SZÁMÍT! 1.

A víz világnapján a kincset érő víz fontosságát ünnepeljük! Ezen a napon az alsó tagozatos diákok izgalmas kísérletekkel mélyedtek el a víz világában, felfedezve annak csodálatos tulajdonságait.
A felső tagozatos diákok pedig egy másik dimenzióba léptek, amikor szabadulószobákban tanulmányozták a víz titkait és jelentőségét. Az izgalmas kihívások során nemcsak a kreativitásukat, hanem tudásukat is felhasználhatták annak érdekében, hogy kiszabaduljanak. A víz szerepének megértése volt a kulcs a sikerhez.
A 7. osztályos kémiaszakkörös diákok (Bíró Lili, Dohányos Noémi, Kiss Virág, Lénárdt Abigél, Simon Sára) gondoskodtak arról, hogy ezt az élményt felejthetetlenné tegyék diáktársaik számára. Dávid Albert tanár úr irányításával állították össze a szabadulószobák feladványait, és tervezték meg és végezték el a kísérleteket.
Gratulálunk mindenkinek az aktív részvételhez és a víz világának felfedezéséhez!
Ne feledjük, minden csepp számít!