Menü Bezárás

A KÖZÖS OLVASÁS VILÁGNAPJA

Versekkel ünnepeltük a közös olvasás világnapját! A közös olvasáshoz olyan költőket választottunk, akik közel állnak hozzánk: intézményünk névadóját, Magdu Luciant, valamint az iskolánkban szervezett író-olvasó találkozóról már jól ismert Vali Slavut és Kiss Ottót.
Az alkalom különlegessége volt, hogy együtt olvasott velünk meghívott vendégünk: Lénárt Anna író, költő, akinek ezúton is köszönjük, hogy elfogadta a meghívásunkat, és ezzel mindannyiunk számára értékesebbé tette az eseményt.
Az általunk együtt olvasott versek a következők voltak:
Lucian Magdu: Confesiune
Lénárt Anna: Mit ér a szó, ha nincs, és Belső csend
Kiss Ottó: A kör
Vali Slavu: Ziua Internațională a Cititului Împreună
Az esemény nemcsak szórakoztató volt, hanem közelebb is hozott bennünket egymáshoz, a versekhez, a könyvekhez.
A kellemes hangulat és a közös élmény örökre megmarad emlékként a szívünkben.