SZÜLŐK BEVONÁSA AZ ÓVODA ÉLETÉBE – „Változatos gasztronómiai tevékenységek, amelyeket különböző projektek keretén belül a szülők segítségével végeznek a gyerekekkel”

2023. január 19-én került sor a “Szülők bevonása az óvodai életbe – Változatos gasztronómiai tevékenységek, amelyeket különböző projektekben a szülők együtt végeznek a gyerekekkel” című webináriumra a bázisintézményként végzett tevékenységek részeként. Kollégáink, Birescu Mihaela és Olteanu-Sturza Adelina megosztották a magyarországi román óvodákkal a szülők óvodai tevékenységekbe való bevonásának fontosságáról szóló jó gyakorlatunkat, valamint az eddigi évek során bemutatott jó gyakorlatok példáit. Köszönjük a gyulai és Méhkeréki kollégáinknak, akik részt vettek ezen a webináriumon!