PRÁGAI FANNI SZAKMAI GYAKORLATA ISKOLÁNKBAN

Nagy örömmel fogadtuk iskolánk egykori diákját, Prágai Fannit 2024. október 14-18. között, aki jelenleg pedagógiai asszisztensnek tanul. A képzéséhez kapcsolódó szakmai gyakorlat keretében Fanni betekintést nyert az iskolai élet mindennapjaiba, valamint hospitáláson vett részt több tanítási órán.
Mentora Sutya Miklósné volt, aki örömmel segítette volt tanítványát a szakmai fejlődésben. A közös munka során Fanni hasznos tapasztalatokat szerzett, amelyek segítik őt a pedagógiai asszisztensi pályára való felkészülésben. Jövőbeni céljai között kiemelt helyen szerepel a gyermekekkel való foglalkozás. Biztosak vagyunk benne, hogy elhivatottsága és lelkesedése segíteni fogja a céljai elérésében.
Sok sikert kívánunk neki a tanulmányai befejezéséhez és a szakmai tervei megvalósításához!