LEENDŐ DAJKÁK SZAKMAI GYAKORLATA A BAMBI CSOPORTBAN

Az óvodánkban nagy örömmel fogadtuk két leendő dajka érkezését, akik szakmai gyakorlatukat a Bambi csoportban végezték 2024. 10.14-18. között. A gyakorlat során lehetőségük nyílt megismerni a dajkai munka mindennapi kihívásait és szépségeit, valamint aktívan részt vettek a gyermekek gondozásában és a csoport működésének támogatásában.
Mentoruk, Olteanu-Sturza Adelina, szakmai tapasztalatával és lelkesedésével segítette a gyakornokokat, hogy magabiztosan végezhessék feladataikat. A közös munka során a dajkák értékes gyakorlati tudásra tettek szert, amely biztos alapot ad számukra a szakmájukban való elinduláshoz.
Bízunk benne, hogy a nálunk töltött idővel sikeresen hozzájárulhattunk fejlődésükhöz, és sok sikert kívánunk nekik a tanulmányaik befejezéséhez, valamint a dajkai hivatásban való kiteljesedéshez!