Elevii noștri, alături de doamnele diriginte, au sărbătorit Ziua Mondială a Curățeniei prin muncă și responsabilitate!
Înarmați cu lavete, soluții, găleți și multă voie bună, au transformat sala de clasă într-un spațiu curat și primitor, „lună și bec”.
Felicitări tuturor pentru implicare și pentru exemplul frumos de grijă față de locul unde învățăm și petrecem atâta timp împreună!


























































