Menü Bezárás

BÜSZKÉK VAGYUNK MESEMONDÓINKRA!

Május 16-án iskolánk öt tanulója vett részt a Békéscsabai Román Nemzetiségi Önkormányzat által szervezett 31. Grósz György mesemondó versenyen. Intézményünket Berei Ana Maria, Dreptate Bogdan, Frankó Zoé, Kozma Alesia és Pozsár Bettina képviselte.
Szép eredményekkel tértünk haza:
Berei Ana Maria III. helyezést ért el. Felkészítő pedagógus: Szenes Andrea.
Dreptate Bogdan különdíjban részesült. Felkészítő pedagógus: Pelyváné Pilán Zsófia.
Minden résztvevő emléklapot kapott, valamint a mese előadását követően aranyéremmel jutalmazták őket.
A verseny során két kollégánk, Pelyváné Pilán Zsófia és Sutya Miklósné zsűritagként is közreműködött.
A rendezvény jó hangulatban zajlott, a gyermekek nemcsak mesemondó tehetségüket mutathatták meg, hanem új barátságokat is köthettek egymással. A tartalmas napot közös, finom ebéddel zártuk a Fiume étteremben.
Gratulálunk a szervezőknek a rendezvény színvonalas lebonyolításához, valamint szeretettel gratulálunk diákjainknak és felkészítő pedagógusainknak az elért eredményekhez és a méltó szerepléshez!