Menü Bezárás

AZ ELSŐ NAPOK AZ ÓVODÁBAN

A napot meghatározó szó az IZGALOM volt. A gyerekek örültek az újra találkozhattak, az újak pedig letöröltek egy-egy könnycseppet, barátkozni kezdtek… az viszont biztos, hogy a vidámság volt a nap főszereplője. Isten hozott benneteket újra, kedves gyerekek!