Menü Bezárás

TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG 2023-2024.

Az eredményekkel és sikerekkel teli tanévet egy különleges ünnepséggel zártuk, amelyen diákjaink kemény munkáját és erőfeszítéseit értékeltük. A kimagasló tanulmányi eredményeket elérő, példás magatartású és szorgalmas, valamint a kulturális tevékenységekben részt vevő diákokat oklevéllel és ajándékkönyvvel díjaztuk.
Elismertük és megtapsoltuk azokat a diákokat, akik tanulmányi, művészeti vagy sportversenyeken kiváló eredményeket értek el. Ez egy különleges nap volt, amelyen megemlékeztünk a jelentős eredményekről, összesítettük a sikereket, és büszkén tekintettünk vissza rájuk.
Ugyanakkor csatlakoztunk a Lucian Magdu Alapítvány IE, büszkén viselem”! kezdeményezéséhez, hogy megünnepeljük az IE (román női blúz) világnapját. A tanulók, szülők és tanárok büszkén viselték a gyönyörű román IE-t, színesebbé és hagyománytisztelőbbé téve ünnepünket.
Gratulálunk mindenkinek a sikeres évhez, és csodálatos nyári szünetet kívánunk!