Menü Bezárás

NEMZETKÖZI RAJZPÁLYÁZAT – “Multikulturális karácsonyi és újévi szokások és szokások”

2023. február 16-án, csütörtökön, az online és személyes részvétellel zajló hibrid konferencián, amelyen a romániai köznevelés számos személyisége vett részt, kihirdették az “Elődeinktől, jó emberektől…” partnerség keretében meghirdetett versenyek győzteseit.
A fent említett partnerség keretében, az Elena Ghiba Birta Nemzeti Kollégium és az Aradi Sportgimnázium által 3. alkalommal szervezett “Multikulturális karácsonyi és újévi szokások és szokások” című versenyen a következő díjakat szereztük meg:
1. helyezés: SÜKETES LÁSZLÓ – 7. osztály és SZELEZSÁN BENCE – 8. osztály.
2. helyezett: MAZULA MARGARETA – 5. osztály; KISS ORSOLYA és MÁK CSENGE – 8. osztály.
3. helyezett: FRANKÓ REBECCA – 5. évfolyam
Különdíj: SZŰCS MELINDA – 8. évfolyam
Gratulálunk a diákoknak és Stavarache Nicoleta tanárnőnek!