KÖNYVBEMUTATÓ

Igaz, hogy a VAKÁCIÓ utolsó előtti betűje is felkerült a táblára, azonban a tanév programjai még nem értek véget! Az iskolánk 4. és 5. osztályos tanulói a szegedi Somogyi Könyvtárral való gyümölcsöző együttműködésnek köszönhetően meghívást kaptak a szegedi román nemzetiségi hónap egyik programjára. A gyerekek A.Saga: Lemnuci című meseregényének bemutatóján vehettek részt, ahol találkozhattak a szerzővel és a könyv illusztrátorával is. A történettel való megismerkedés után robotika foglalkozáson építhették meg a gyerekek a regény szereplőit. Tartalmas, rendhagyó és innovatív módon telt el a nap! Ezúton is nagyon szépen köszönjük a Somogyi Könyvtár kedves meghívását és a lehetőséget, hogy részt vehettünk a rendezvényen!